لوله گلخانه

چرا در ساخت گلخانه از لوله گالوانیزه استفاده می کنیم ؟لوله گالوانیزه گلخانه

لوله گالوانیزه با ماده روی پوشیده شده است تا لوله فولادی در برابر خوردگی مقاومت بیشتری داشته باشد. کاربرد اصلی لوله گالوانیزه تأمین آب خانه ها و ساختمان ها است. روی همچنین از تجمع رسوبات معدنی جلوگیری می کند.و طول عمری بین ۴۰ تا ۵۰ سال دارند. با این حال ، لوله هایی که به خوبی ساخته شده ، نصب و نگهداری خوبی داشته باشند ، می توانند از طول عمر معمول فراتر روند.

 

در بازار لوله های فولادی فعلی ، انواع مختلفی از لوله های فولادی سازه ای به عنوان قاب گلخانه استفاده می شود. به طور کلی ، فولاد ، که به اشکال مختلف در دسترس است ، می تواند با اشکال و اندازه های مختلف گلخانه ها سازگار باشد. قاب های گلخانه ای را می توان از انواع مختلفی از مواد ساخت. اگر در حال ساخت گلخانه هستید ، انتخاب نوع قاب از اولین تصمیمات شما خواهد بود. و بدیهی است که برای اکثر کاربران انتخاب نوع مناسب لوله برای پشتیبانی ساختار گلخانه مهم است.

 

در بیشتر موارد ، از قاب های فولادی در گلخانه ها استفاده می شود. لوله های فولادی گالوانیزه به طور کلی مقرون به صرفه است. برخلاف سایر مواد سازه های فلزی ، لوله های فولادی گالوانیزه هنگام تحویل بلافاصله آماده استفاده می شوند. آماده سازی اضافی سطح مورد نیاز نیست ، هیچ بازرسی وقت گیر ، رنگ آمیزی اضافی یا پوشش لازم نیست. پس از مونتاژ سازه ، پیمانکاران می توانند بلافاصله مرحله بعدی ساخت را شروع کنند بدون اینکه نگران مواد فولادی گالوانیزه باشند.

لوله فولادی گالوانیزه گرم امروزه در بین بسیاری ازگلخانه سازان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. علاوه بر این ، فرآیند گالوانیزه از فولاد در برابر آسیب زدگی که می تواند در هنگام حمل و نقل ، نصب و سرویس رخ دهد محافظت می کند. در صورت انتخاب لوله گالوانیزه می توانید از هزینه نگهداری و تعویض لوله های خورده جلوگیری کنید. با استفاده از لوله فولادی گالوانیزه ، لوله های فولادی شما می توانند عمر طولانی تری نسبت به یک لوله غیر گالوانیزه داشته باشند ، که در کل باعث صرفه جویی در هزینه های شما در پروژه ساخت گلخانه می شود.

در مقایسه با سایر پوشش های لوله های فولادی معمولی ( مانند رنگ آمیزی و پوشش پودر)گالوانیزه بسیار بیشتر کار می کند ، و در نتیجه هزینه اولیه بالاتر است.

علاوه بر این ، به دلیل دوام و خواص ضد خوردگی ، لوله های فولادی گالوانیزه می توانند بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار بگیرند.

لوله گالوانیزه گلخانه  شرکت گرین بست پردیس با ویژگی های زیر یکی از گزینه های مناسب برای ساخت گلخانه می باشد:

عملکرد مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی

ظرفیت حمل و نقل بدون تغییر شکل و بدون شکست

لوله گالوانیزه

عنوان